Szanowni Państwo. 

Złożyłam do Budżetu Obywatelskiego 2021 projekt pt. "Tablety dla dzieci". Realizacja projektu pozwoli utworzyć kolejne pracownie multimedialne dla uczniów kl. 1-3 i przedszkolaków. (z iPadami i monitorami)

Dzieci klasy 2 i 3 razem z Panią Alicją, Justyna i Marzeną nagrały film reklamowy dla poparcia projektu. Powstała również prezentacja pomysłu i wykonania Pani Małgosi.

To, które projekty wygrają  zależeć będzie od poparcia- czyli zagłosowania na wybrany projekt przez dużych i małych mieszkańców Gminy Międzyzdroje. Można głosować na jeden projekt inwestycyjny (tzw.duży do 50.000 zł) i do trzech społecznych (tzw. małe do 5.000 zł).  Głosowanie, za pomocą kart do głosowania, będzie trwało od 12.11 do 23.11.2020r. w wybranych punktach na terenie Gminy: Urząd Miejski, MDK, Biblioteka Publiczna, SP1, Przedszkole Miejskie, SP 2 w Wapnicy.

Warto również zwrócić uwagę na projekt społeczny złożony przez p. Iwonę Samołyk, który mógłby sfinansować zakup pojemników na nakrętki plastikowe.

Zwracam się do wszystich zainteresowanych sprawami naszej szkoły, z prośbą o zbieranie poparcia i głosów na nasze projekty.  Konkurencja i ilość projektów w tej edycji jest bardzo duża. Każdy głos dziecka i dorosłego jest na wagę złota i wygranej.

 

                                                                                                                                                                                               Iwona Sołtysiak
                                                                                                                                                                                       Dyrektor Szkoły 
 
 

Film:  https://miedzyzdroje.pl/pliki/miedzyzdroje/pliki/mbo/Sp2%20MBO%202021.mp4

Prezentacja:  https://miedzyzdroje.pl/pliki/miedzyzdroje/pliki/pliki/2020-11-06-15-14-39-sp2-mbo2021.ppsx

Karty do głosowania:   https://miedzyzdroje.pl/pliki/miedzyzdroje/pliki/KARTAMBO2021.pdf