Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” oraz Sołectwa Gminy Międzyzdroje zapraszają na festyn rodzinny z wieloma atrakcjami dla dzieci. Okazją do spotkania jest 10-lecie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”. Na zielonych terenach przy SP2 w Wapnicy 25 maja 2019r. (sobota) od godz. 13:00, tak jak na każdych dobrych urodzinach, nie zabraknie atrakcji m.in. animacje i zabawy dla dzieci, gry i konkursy plenerowe, dmuchańce, skakańce, bańki mydlane, baloniki oraz bogato zaopatrzony bufet.

Do zobaczenia!