Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Życie szkoły
plcsenfrdeitnororuessvtruk

26 września 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się rodzinne warsztaty plastyczne pt. "Zabawa w jubilera". Zajęcia zorganizowane były m. in. przez Międzyzdrojskie Stowarzyszenie "Rodzina". Wszystkie dzieci zapraszamy na kolejne "jubilerskie" warsztaty, które odbędą się 28 września (czwartek) od godz. 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy