Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Życie szkoły
plcsenfrdeitnororuessvtruk

 W imieniu Uczniów, Nauczycieli i Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Wapnicy dziękujemy   Organowi Prowadzącemu za przekazanie 9 iPadów- Apple pozyskanych z projektu “Zdalna szkoła-wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego" Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Ipady otrzymują uczniowie klas IV-VIII oraz nauczyciele do edukacji na odległość. W przyszłości iPady będą wykorzystane na tradycyjnych lekcjach w szkole oraz  na wycieczkach i zajęciach w terenie. Dziękujemy Organowi Prowadzącemu za pomoc w utworzeniu czwartej, mobilnej pracowni informatycznej w naszej szkole.

                                                                              Dyrektor szkoły
                                                                      Iwona Sołtysiak

                                                                                                       

 

   

               

 

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że zawieszenie zajęć dydaktyczno- wychowawczych  w szkole i grupach przedszkolnych zostało przedłużone do 24 maja 2020 r.  

https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc-do-24-maja   

 

W związku z powyższym kontynuowane jest kształcenie na odległość według dotychczasowych form i metod.

 

Przypominam, że kontaktować się ze szkołą można telefonicznie (91 328 41 06) lub przez pocztę elektroniczną: sekretariat@sp2wapnica.pl lub dyrektor@sp2wapnica.pl

 

Szanowni Rodzice i Opiekunowie !!!

W związku z decyzją  Ministra Edukacji Narodowej w okresie od 11 – 26 kwietnia 2020 r. zajęcia w klasach I-VIII i grupach przedszkolnych prowadzone będą nadal metodą d-learningową (na odległość) według ustalonych wcześniej zasad i procedur.

W tym okresie szkoła jak i stołówka pozostają nieczynne.

W razie pytań proszę dzwonić do sekretariatu. Przypominam, że plan wideo-konsultacji i zadania dla uczniów umieszczane są w dzienniku elektronicznym i Classroomie,a wszystkie bieżące informacje dodatkowo na stronie szkoły.

Z poważaniem Iwona Sołtysiak

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy