Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Życie szkoły
plenfrdeitnoruessvuk

W dniu 31 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy obchodziliśmy - Dziecięcy Dzień Tolerancji i Życzliwości - w ramach obchodów Dnia Dziecka. Uczniowie klas IV-VIII zostali podzieleni na cztery różnowiekowe grupy. Każdy uczeń otrzymał identyfikator,na którym zbierał po dwa punkty z każdego warsztatu - punkty otrzymywało się za kulturalne zachowanie i zaangażowanie  w pracę zespołu. Były cztery sesje warsztatowe, każdą prowadził inny nauczyciel: p.B.Jasiewicz, p.I.Sołtysiak, p.J.Mikołajczyk, p.J.Michalczewska, p.A.Podhorodecka - Nurkowska. Uczniowie min.: uczyli się tańca integracyjnego, pracowali z Ipad -ami, nagrywali filmiki, wykonywali plakaty  i krzyżówki dotyczące tolerancji oraz tworzyli kolorowanki do aplikacji qiver. Po zakończeniu sesji warsztatowych każda z grup zaprezentowała wyniki swojej pracy. Na wszystkich czekała niespodzianka - skrzynia słodkości i lody!!!
 

W sobotę 11.05.2019r. na terenach położonych wokół Szkoły Podstawowej nr 2 w Wapnicy  odbyły się XXIII Wiosenne Biegi Przełajowe pod hasłem „ Kto swoje zdrowie szanuje ten w wapnickich biegach startuje”. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Międzyzdrojów Pan Mateusz Bobek który wraz z Sekretarzem  Miasta i  Gminy Panem Adamem Szczodrym wzięli udział w Biegu Open na dystansie 3000m. Podczas zawodów mogliśmy oglądać 16 biegów klasyfikowanych w różnych kategoriach wiekowych, oraz symboliczny „Bieg dla Ziemi”. Wśród osób biorących udział w zawodach obserwować mogliśmy zarówno 3 letnie dzieci, doświadczonych sportowców oraz początkujących biegaczy. Razem na starcie stanęło około 210 uczestników. 

 
Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” oraz Sołectwa Gminy Międzyzdroje zapraszają na festyn rodzinny z wieloma atrakcjami dla dzieci. Okazją do spotkania jest 10-lecie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”. Na zielonych terenach przy SP2 w Wapnicy 25 maja 2019r. (sobota) od godz. 13:00, tak jak na każdych dobrych urodzinach, nie zabraknie atrakcji m.in. animacje i zabawy dla dzieci, gry i konkursy plenerowe, dmuchańce, skakańce, bańki mydlane, baloniki oraz bogato zaopatrzony bufet.
 
Do zobaczenia!

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy