Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Plan lekcji
plenfrdeitnoruessvuk

Plan lekcji 2019/20 (od 02.09.2019 r.)

 

 

 

KL. I

KL.II

KL. III

KL. IV

KL.V

KL.VI

KL.VII

KL.VIII

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

8:00-8:45

1

ed.wczes. 

edu.wczes.

ed.wczes. 

 godz. wych. 10

godz.wych. 10

 godz. wych. 7

godz.wychowaw. 8

godz.wych. 11

8:00-8:45

1

PONIEDZIAŁEK

8:55-9:40

2

ed.wczes. 

ed.wczes.

ed.wczes. 

plastyka 4a

plastyka 4a

matematyka 10

j.angielski  11

j.polski 7

8:55-9:40

2

9:50-10:35

3

ed.wczes. 

ed.wczes.

ed.wczes. 

technika 4a

technika 4a

geografia  11

W-F

matematyka 10

9:50-10:35

3

10:45-11:30

4

ed.wczes. 

ed.wczes.

ed.wczes. 

j.polski  8

matematyka 10

W-F

j.angielski  11

j.polski 7

10:45-11:30

4

11:40-12:25

5

 

 

 

W-F

W-F

historia 8

j. polski  7

j.angielski 11

11:40-12:25

5

12:45-13:30

6

 

 

 

przyroda  11

j.polski 7

 

historia  8

W-F

12:45-13:30

6

13:40-14:25

7

 

 

 

 

j.polski 7

 

geografia 11

WOS 8

13:40-14:25

7

14:35-15:20

8

 

 

 

 

 

 

neurolab 11

 

14:35-15:20

8

WTOREK

8:00-8:45

1

ed.wczes. 

religia

j.angielski

historia 4a

j.polski 7

 matematyka 10

fizyka  8

j.niemiecki 11

8:00-8:45

1

WTOREK

8:55-9:40

2

ed.wczes. 

j.angielski

religia

matematyka 4a

j.polski 7

j.niemiecki 11

 matematyka 10

historia 8

8:55-9:40

2

9:50-10:35

3

j.angielski

ed.wczes.

ed.wczes. 

matematyka 4a

historia 8 

technika 4a

j.niemiecki  11

matematyka 10

9:50-10:35

3

10:45-11:30

4

religia

ed.wczes.

ed.wczes. 

j.niemiecki 11

j.niemiecki 11

plastyka 4a

 j.polski 7

W-F

10:45-11:30

4

11:40-12:25

5

ed.wczes. 

ed.wczes.

ed.wczes. 

muzyka 8

muzyka 8

W-F

j.polski 7

informatyka 9

11:40-12:25

5

12:45-13:30

6

gimnastyka korek.

gimnastyka korek.

gimastyka korek.

religia 11

religia  11

muzyka 8

matematyka 10

WOS 8

12:45-13:30

6

13:40-14:25

7

 

 

 

 

 

informatyka 9

muzyka 8

doradztwo zaw.11

13:40-14:25

7

14:35-15:20

8

 

 

 

 

 

 

religia  8

neurolab 11

14:35-15:20

8

ŚRODA

8:00-8:45

1

ed.wczes. 

ed.wczes.

ed.wczes. 

j.angielski 8

historia 4a

j.polski 7

chemia 11

EDB 10

8:00-8:45

1

ŚRODA

8:55-9:40

2

ed.wczes. 

ed.wczes.

ed.wczes. 

matemayka 4a

geografia 8

j.polski 7

matematyka  10

chemia 11

8:55-9:40

2

9:50-10:35

3

ed.wczes. 

ed.wczes.

ed.wczes. 

W-F

W-F

matematyka 10

biologia 11

fizyka 8

9:50-10:35

3

10:45-11:30

4

ed.wczes. 

ed.wczes.

ed.wczes. 

j.polski 4a

j.angielski 8

biologia 11

W-F

j.polski 7

10:45-11:30

4

11:40-12:25

5

gry i zabawy kl.I-III

gry i zabawy kl.I-III

gry i zabawy kl.I-III

religia 7

religia  7

j.angielski 11

j.polski  7

WDŻWR 10

11:40-12:25

5

12:45-13:30

6

 

 

 

 

 

religia 7

j.angielski  11

historia 8

12:45-13:30

6

13:40-14:25

7

 

 

 

 

 

 

religia  7

j.angielski 11

13:40-14:25

7

14:35-15:20

8

 

 

 

 

 

 

 

religia 7

14:35-15:20

8

CZWARTEK

8:00-8:45

1

ed.wczes. 

religia

j.angielski

j.angielski 4a

biologia 11

j.polski 7

j.niemiecki  8

fizyka 10

8:00-8:45

1

CZWARTEK

8:55-9:40

2

ed.wczes. 

j.angielski

religia

przyroda  4a

matematyka 10

 j.polski 7

biologia 11

j.niemiecki 8

8:55-9:40

2

9:50-10:35

3

j.angielski

ed.wczes.

ed.wczes. 

matematyka 4a

j.angielski 8

matematyka 10

j.polski 7

chemia 11

9:50-10:35

3

10:45-11:30

4

religia

ed.wczes.

ed.wczes. 

W-F

W-F

j.angielski  8

chemia 11

matematyka 10

10:45-11:30

4

11:40-12:25

5

ed.wczes. 

ed.wczes.

ed.wczes. 

j.angielski 4a

j.polski 7

historia 10

fizyka  8

biologia 11

11:40-12:25

5

12:45-13:30

6

 

 

 

j.polski 8

matematyka 10

religia 7

geografia 11

W-F

12:45-13:30

6

13:40-14:25

7

 

 

 

informatyka 9

informatyka 9

W-F

historia  8

geografia 11

13:40-14:25

7

14:35-15:20

8

 

 

 

 

 

 

W-F

religia 11

14:35-15:20

8

PIĄTEK

8:00-8:45

1

ed.wczes. 

ed.wczes.

ed.wczes. 

pracownia daltońska

pracownia daltońska

pracownia daltońska

pracownia daltońska

pracownia daltońska

8:00-8:45

1

PIĄTEK

8:55-9:40

2

ed.wczes. 

ed.wczes.

ed.wczes. 

pracownia daltońska

pracownia daltońska

pracownia daltońska

pracownia daltońska

pracownia daltońska

8:55-9:40

2

9:50-10:35

3

ed.wczes. 

ed.wczes.

ed.wczes. 

WDŻWR 8

WDŻWR 8

j.polski 7

matematyka  10

j.angielski 11

9:50-10:35

3

10:45-11:30

4

ed.wczes. 

ed.wczes.

ed.wczes. 

j.polski 8

 j. angielski 11

W-F

plastyka 4a

matematyka 10

10:45-11:30

4

11:40-12:25

5

 

 

 

j.polski 8

matematyka 10

 j.angielski 11

W-F

j.polski 7

11:40-12:25

5

12:45-13:30

6

 

 

 

W-F

W-F

 

informatyka 9

j.polski 7

12:45-13:30

6

13:40-14:25

7

 

 

 

 

 

 

 

W-F

13:40-14:25

7

14:35-15:20

8

 

 

 

 

 

 

 

 

14:35-15:20

8

Plan lekcji do pobrania w wersji PDF Uczniowie od 2.09.2019 - plan lekcji

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy