Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Świetlica
plenfrdeitnoruessvuk

W świetlicy szkolnej dzieci odpoczywają po wytężonej pracy na lekcjach, mogą się pobawić, grać w gry planszowe czy odrobić pracę domową. Oprócz tego bardzo często dzieci uczestniczą w wielu ciekawych zajęciach, które z powodzeniem można wykorzystać w domu. Taką propozycją są układanki z koralików HAMA, które po ułożeniu można zaprasować. Zajęcia z koralikami bardzo podobają się dzieciom, szczególnie jeśli mogą gotową pracę zabrać do domu lub komuś podarować.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy