Informacje dla rodziców
plcsenfrdeitnororuessvtruk

 

  W związku z obchodzonym co roku we wrześniu Światowym Dniem Sprzątania Świata ogłaszamy miesięczną zbiórkę elektroodpadów. Zbiórka rozpoczyna się 18 września 2020 w Dzień Sprzątania Świata, a zakończy się 13 października 2020 – Międzynarodowy Dzień Bez Elektrosmieci. Pokażmy jak ważna jest troska o środowisko - proponujemy porządki w najbliższym otoczeniu. Jeśli przy tej okazji znajdziecie niepotrzebne, zużyte, zepsute sprzęty elektryczne i elektroniczne przynieście je do nas i zostawcie w wyznaczonym miejscu. My przekażemy je firmie recyklingowej, a w zamian otrzymamy sprzęt i pomoce szkolne.

                                                                                                                                                                           Iwona Samołyk

www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl

www.dzienbezelektrosmieci.pl

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy