Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Życie szkoły
plcsenfrdeitnororuessvtruk

Projekt - Use of Energy Effectively- Green Energy

Powyżej widać jedno z zadań dla uczniów biorących udział w Tygodniu Kodowania w naszej szkole. Uczniowie na iPadach programują ruchy animowanej postaci na planszy 3D realizując wyznaczony cel. "Przy okazji" uczą się podstaw programowania w języku Swift. Język ten umożliwia programowanie aplikacji na iPhone, Macbook, iPad, Apple Watch i in. Ponadto uczy zasad programowania, które obowiązują w każdym języku używanym do programowania. 
Ponadto opisy skłaniają uczniów do poznawania obowiązującego w świecie programistów języka angielskiego. Uczniowie klas IV - VIII poradzili sobie z zadaniami znakomicie. Niektórzy wciągnęli się bardzo mocno w zdobywanie kolejnych stopni wtajemniczenia.
I o to chodziło. 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy