Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Życie szkoły
plcsenfrdeitnororuessvtruk

Projekt - Use of Energy Effectively- Green Energy

W dniu 31 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy obchodziliśmy - Dziecięcy Dzień Tolerancji i Życzliwości - w ramach obchodów Dnia Dziecka. Uczniowie klas IV-VIII zostali podzieleni na cztery różnowiekowe grupy. Każdy uczeń otrzymał identyfikator,na którym zbierał po dwa punkty z każdego warsztatu - punkty otrzymywało się za kulturalne zachowanie i zaangażowanie  w pracę zespołu. Były cztery sesje warsztatowe, każdą prowadził inny nauczyciel: p.B.Jasiewicz, p.I.Sołtysiak, p.J.Mikołajczyk, p.J.Michalczewska, p.A.Podhorodecka - Nurkowska. Uczniowie min.: uczyli się tańca integracyjnego, pracowali z Ipad -ami, nagrywali filmiki, wykonywali plakaty  i krzyżówki dotyczące tolerancji oraz tworzyli kolorowanki do aplikacji qiver. Po zakończeniu sesji warsztatowych każda z grup zaprezentowała wyniki swojej pracy. Na wszystkich czekała niespodzianka - skrzynia słodkości i lody!!!
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy