Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Klasa III
plcsenfrdeitnororuessvtruk

14 marca na zaproszenie biblioteki Miejskiej w Międzyzydrojach klasy 1, 2 i 3 pojechały na spotkanie z p. Małgorzatą Dudą. Pani Małgorzata jest przewodnikiem po Szczecinie i Pomorzu Zachodnim, a także autorką cyklu legend z naszego regionu. W bardzo ciekawy sposób zapoznała nas z legendą o Sydonii von Borcke, Zielenicy z Trzęsacza oraz Pomorskich Gryfach. Przy okazji tych opowieści uczniowie mieli okazję poznać elementy historii Pomorza Zachodniego związane z rodem Gryfitów, dowiedzieć się, które miasta naszego województwa mają w herbie wizerunek gryfa i odkryć tajemnicę spotykanego na szlakach turystycznych symbolu muszli- oznaczenia Szlaku Świętego Jakuba.

ZDJĘCIA

image.png

17 grudnia już od rana roznosił się po szkole aromat świątecznych pierników. To my! Wałkowaliśmy, wycinaliśmy, piekliśmy i robiliśmy wszystkie te cudowne, świąteczne, piernikowe rzeczy, które przypominają nam, że święta są tuż, tuż.

Zdjęcia

 

Prawdopodobnie byliśmy w tym roku bardzo grzeczni, bo Mikołaj, który nas odwiedził 06 grudnia miał dla nas same dobre rzeczy (ani jednej rózgi).

Zdjęcia

09 listopada obchodziliśmy szkolne Święto Niepodległości. Z tej okazji odbył się m.in. pokaz mody patriotycznej - byliśmy dobrze przygotowani.

zdjęcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 pażdziernika wzięliśmy udział w warsztatach z robotyki. Konstruowaliśmy samochody wyścigowe, programowaliśmy je i urządziliśmy wyścigi Formuły1 na szkolnym korytarzu. 

zdjęcia

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy