Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Co słychać
plcsenfrdeitnororuessvtruk

   Blanka Rożnowska

Uczniowie naszej szkoły w ostatnim czasie przeszli trudną lekcję samodzielności i odpowiedzialności. Wśród wielu realizowanych przez nich zadań znalazły się również te poświęcone działalności artystycznej. Okazało się, że odizolowanie wpłynęło dopingująco na ich kreatywność, twórcze myślenie i oryginalność. Stworzone przez nich prace publikujemy w naszej Galerii.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy