Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Plan lekcji
plenfrdeitnoruessvuk

Plan lekcji 2019/20 (od 01.02.2020 r.)

 
      P L A N.   L E K C J I      2 0 1 9/ 2 0 2 0      II sem.  01.02.2020  r.
      KL. I KL.II KL. III KL. IV KL.V KL.VI KL.VII KL.VIII      
PN        8:00-8:45 1 ed.wczes. edu.wczes. ed.wczes. godz. wych. 10 godz.wych. 10 godz. wych. 7 godz.wychowaw. 8 godz.wych. 11 8:00-8:45 1 PN       
8:55-9:40 2 ed.wczes. ed.wczes. ed.wczes. plastyka 4a plastyka 4a matematyka 10 j.angielski 11 j.polski 7 8:55-9:40 2
9:50-10:35 3 ed.wczes. ed.wczes. ed.wczes. technika 4a technika 4a geografia 11 W-F matematyka 10 9:50-10:35 3
10:45-11:30 4 ed.wczes. ed.wczes. ed.wczes. j.polski 8 matematyka 10 j.polski 7 j.angielski 11 W-F 10:45-11:30 4
11:40-12:25 5       W-F W-F matematyka 10 j. polski 7 j.angielski 11 11:40-12:25 5
12:45-13:30 6       j.angielski 11 j.polski 7 informatyka 9 historia 8 EDB 10 12:45-13:30 6
13:40-14:25 7       neurolab 10 neurolab 10 W-F geografia 11   13:40-14:25 7
14:35-15:20 8             doradztwo zaw. 11   14:35-15:20 8
WT        8:00-8:45 1 ed.wczes. religia j.angielski historia 4a j.polski 7 WDŻWR 10 fizyka 8 j.niemiecki 11 8:00-8:45 1 WT       
8:55-9:40 2 ed.wczes. j.angielski religia matematyka 4a j.polski 7 j.niemiecki 11 matematyka 10 historia 8 8:55-9:40 2
9:50-10:35 3 j.angielski ed.wczes. ed.wczes. matematyka 4a historia 8 technika 4a j.niemiecki 11 matematyka 10 9:50-10:35 3
10:45-11:30 4 religia ed.wczes. ed.wczes. j.niemiecki 11 j.niemiecki 11 plastyka 4a matematyka 10 j.polski 7 10:45-11:30 4
11:40-12:25 5 ed.wczes. ed.wczes. ed.wczes. religia 11 religia 11 muzyka 8 j.polski 7 informatyka 9 11:40-12:25 5
12:45-13:30 6 gimnastyka korek. gimnastyka korek. gimastyka korek. muzyka 8 muzyka 8 matematyka 10 j.polski 7 WOS 11 12:45-13:30 6
13:40-14:25 7           neurolab 7 muzyka 8 W-F 13:40-14:25 7
14:35-15:20 8             religia 8   14:35-15:20 8
ŚR        8:00-8:45 1 ed.wczes. ed.wczes. ed.wczes. j.angielski 4a historia 8 j.polski 7 WDŻWR 10 chemia11 8:00-8:45 1 ŚR       
8:55-9:40 2 ed.wczes. ed.wczes. ed.wczes. W-F W-F historia 8 chemia 11 fizyka 8 8:55-9:40 2
9:50-10:35 3 ed.wczes. ed.wczes. ed.wczes. matematyka 4a geografia 8 W-F biologia 11 j.polski 7 9:50-10:35 3
10:45-11:30 4 ed.wczes. ed.wczes. ed.wczes. j.polski 4a j.angielski 8 biologia 11 W-F j.polski 7 10:45-11:30 4
11:40-12:25 5 gry i zabawy kl.I     religia 8 religia 8 j.angielski 11 j.polski 7 WOS 8 11:40-12:25 5
12:45-13:30 6           religia 7 j.angielski 11 historia 8 12:45-13:30 6
13:40-14:25 7             religia 7 j.angielski 11 13:40-14:25 7
14:35-15:20 8               religia 7 14:35-15:20 8
CZ        8:00-8:45 1 ed.wczes. j.angielski religia przyroda 4a biologia 11 j.polski 7 j.niemiecki 8 matematyka 10 8:00-8:45 1 CZ       
8:55-9:40 2 ed.wczes. religia j.angielski przyroda 4a matematyka 10 j.polski 7 biologia 11 j.niemiecki 8 8:55-9:40 2
9:50-10:35 3 j.angielski ed.wczes. ed.wczes. matematyka 4a j.angielski 8 matematyka 10 j.polski 7 chemia 11 9:50-10:35 3
10:45-11:30 4 religia ed.wczes. ed.wczes. j.angielski 4a j.polski 7 historia 8 matematyka 10 biologia 11 10:45-11:30 4
11:40-12:25 5 ed.wczes. ed.wczes. ed.wczes. W-F W-F j.angielski 10 chemia 11 fizyka 8 11:40-12:25 5
12:45-13:30 6       j.polski 8 matematyka 10 religia 7 geografia 11 W-F 12:45-13:30 6
13:40-14:25 7       informatyka 9 informatyka 9 W-F fizyka 8 geografia 11 13:40-14:25 7
                WF religia 11    
PT        8:00-8:45 1 ed.wczes. ed.wczes. ed.wczes. pracownia daltońska pracownia daltońska pracownia daltońska pracownia daltońska pracownia daltońska 8:00-8:45 1 PT      
8:55-9:40 2 ed.wczes. ed.wczes. ed.wczes. pracownia daltońska pracownia daltońska pracownia daltońska pracownia daltońska pracownia daltońska 8:55-9:40 2
9:50-10:35 3 ed.wczes. ed.wczes. ed.wczes. j.polski 8 j.angielski 11 j.polski 7 matematyka 10 W-F 9:50-10:35 3
10:45-11:30 4 ed.wczes. ed.wczes. ed.wczes. j.polski 8 matematyka 10 W-F plastyka 4a j.angielski 11 10:45-11:30 4
11:40-12:25 5       W-F W-F j.angielski 11 informatyka 9 j.polski 7 11:40-12:25 5
12:45-13:30 6   gry i zabawy kl.II-III     j.polski 7   historia 8 matematyka 10 12:45-13:30 6
13:40-14:25 7             W-F   13:40-14:25 7
14:35-15:20 8                 14:35-15:20 8


Plan lekcji do pobrania w wersji PDF Plan lekcji Uczniowie 1 luty 2020 II sem.pdf

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy