Informacje dla rodziców
plcsenfrdeitnororuessvtruk

W ostatnich dniach nasza szkoła otrzymała prezent - drukarkę 3D wraz z kompletem filamentów. 

Szczodrym darczyńcą jest uczeń klasy siódmej Kacper Rębek. 

Przekazany sprzęt pozwoli naszym uczniom rozwijać twórcze myślenie oraz realizować ciekawe projekty. Pierwszą pracą jest breloczek do kluczy, który został zaprojektowany przez Kacpra i wydrukowany już w naszej pracowni.  Mogliśmy "podpytać" o szczegóły związane z drukowaniem w 3D oraz obserwować etapy powstawania druku. Zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania się z techniką  3D oraz realizacji swoich projektów. Na autora najciekawszej pracy czeka nagroda. Dziękujemy Kacprowi i jego rodzicom!!! 

                                                                                                                                                                                         Anna Krupa

 


                                                                                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy