Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Informacje dla rodziców
plenfrdeitnoruessvuk
Od czwartku (22.11.2018) Międzyzdrojskie Stowarzyszenie "Rodzina" rozpoczyna w Szkole realizację projektu AKADEMIA ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA. Pomysł otrzymał dofinansowanie Fundacji „ORLEN – DAR SERCA” w konkursie grantowym „Moje miejsce na Ziemi”. 
22.11.2018 w Punkcie Przedszkolnym przy Szkole w Wapnicy dietetycy z Akademii Zdrowego Przedszkolaka przeprowadzą warsztaty dla dzieci (w grupie przedszkolnej i "zerówkowej"), szkolenie dla rodziców i dla personelu szkolnego.
Serdecznie zapraszamy
wszystkich rodziców, dziadków, przyjaciół dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wapnicy do udziału w szkoleniu w najbliższy czwartek o 17.00!
Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy