Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Informacje dla rodziców
plcsenfrdeitnororuessvtruk
 
 
Plan pracy d-learningowej (na odległość)
Procedury i harmonogramy
 * * *
 
Procedury pracy d-learningowej 
w Oddziale i Punkcie Przedszkolnym
* * *
 
Procedury pracy d-learningowej w klasach I-III 
 
 
 
 * * * 
 
Procedura pracy d-learningowej w klasach IV-VIII 
 
 
* * * 
 
Plan wideo-konsultacji od 30.03.2020
w  klasach IV-VIII
 

https://sp2wapnica.pl/gazetka/index.php/54-uczniowie-sp/349-p-l-a-n-w-i-d-e-o-k-o-n-s-u-l-t-a-c-j-i-od-30-03-2020-r


*
W związku z decyzją  Ministra Edukacji Narodowej, wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zajęcia w szkole i grupach przedszkolnych od 25 marca do 10 kwietnia bedą realizowane poprzez kształcenie na odległość.
 
Oznacza to obowiązek realizacji podstawy programowej z wykorzystaniem dostępnych środków i możliwości, w tym przypadku technologii informacyjno- komunikacyjnej, czyli internetu i wszelkich urządzeń komunikacyjnych. 
*
Nauka na odległość jest dziś koniecznością i stanowi wyzwanie zarówno dla uczniów, nauczycieli jak i dla rodziców. Nasze wspólne doświadczeniaz ostatniego tygodnia pokazały, że w dużej większości nasza społeczność szkolna poradziła sobie z tym wyzwaniem dość dobrze. 
Niemal wszyscy uczniowie i rodzice mieli kontakt ze swoimi wychowawcami poprzez dziennik elektroniczny. Uczniowie zalogowali się do istniejących, wirtualnych klas na Classroomie, gdzie znajdowali materiały i zadania do wykonania. W razie trudności technicznych staraliśmy się pomóc Państwu w ich rozwiązaniu. Udostępniliśmy iPady uczniom, którzy nie mają w domu komputera lub innego urządzenia technologicznego. 
*
Kochani Uczniowie i Rodzice,

 

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ
*
Szanowni Rodzice i Opiekunowie!!!
*
 
W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z koniecznosci zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronowirusa, w porozumieniu z organem prowadzącym 
*
zajęcia w szkole i grupach przedszkolnych są zawieszone
w okresie od 12 marca do 10 kwietnia 2020 r.
**
Od 16 marca do 10 kwietnia szkoła jak i stołówka będzie nieczynna.
*
Proszę śledzić na bieżąco informacje na stronie szkoły i w dzienniku elektronicznym, ponieważ sytuacja jest dynamiczna i może się zmienić.
*
 
Z poważaniem Iwona Sołtysiak

 rozporzadzenie_MEN_nowelizacja_-_COViD-19_art_30b-1.pdf

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy