Start
plcsenfrdeitnororuessvtruk

   Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w „Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia”. Główne motto akcji „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają” przyciąga społeczności na całym świecie. Szkoły z Polski, Rosji, Włoch, Rumunii, Chorwacji, Stanów Zjednoczonych i wielu innych krajów  przygotowują się przez ponad tydzień do głównego dnia obchodów święta tabliczki mnożenia. Podobnie było w naszej szkole - utrwalaliśmy tabliczkę mnożenia poprzez gry i zabawy.

Jest to już dziesiąta edycja tego przedsięwzięcia, więc organizator postanowił wprowadzić dodatkowe aktywności, dzięki którym nasi uczniowie i nauczyciele mogą konkurować  ze sobą w konkursie online ŁAMIGŁÓWEK LOGICZNO - MATEMATYCZNYCH. 

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. To matematyczne święto weszło na stałe do szkolnego kalendarza naszej szkoły.

                                                                                                                                                                                                            Anna Krupa

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy