Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Start
plenfrdeitnoruessvuk

ETK 2018 IMG 2381

Od 06.10.2018 do 21.10.2018 trwa Europejski Tydzień Kodowania (ETK). 

Tydzień ten ma stworzyć szansę i zachęcić dzieci, młodzież i dorosłych, aby nauczyć się kreatywnego programowania.

Organizatorzy na swojej stronie internetowej podają, że „Europejski Tydzień Kodowania to spontaniczny ruch zapoczątkowany

w 2013 r. przez młodych doradców ds. agendy cyfrowej ściśle współpracujących z Komisją Europejską. Akcja ta, realizowana przez wolontariuszy w całej Europie, ma na celu pokazanie wszystkim zainteresowanym, że programowanie może być ciekawe i przydatne. Może na przykład służyć do rozwiązywania problemów, wcielania różnych pomysłów w życie, czy komunikacji.”

W naszej szkole uczniowie klas 4 i 6 już mieli zajęcia w ramach tej inicjatywy, a klasy 5, 7 i 8, wykorzystując program Scratch, zmierzą się z programowaniem jeszcze w trakcie tego tygodnia. Poniżej kilka zdjęć z naszych zajęć w ramach (ETK).

Link do naszego istnienia w projekcie znajduje się tu: https://codeweek.eu/view/182901/kodowanie-w-scratch-i-codeorg

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy