Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Start
plenfrdeitnoruessvuk
Miło nam oznajmić, że nasz kolega Bartosz Trojan od wielu lat trenuje sztuki walki, a dokładnie Ju Jitsu. Latem został powołany do kadry narodowej w kategorii U15. W związku z tym brał udział w mistrzostwach świata Balkan Open – Puchar Świata U15.
Dzisiaj powitaliśmy go po powrocie z Grecji, gdzie odbywały się zawody. Jesteśmy dumni z naszego kolegi i życzymy dużo wytrwałości w trenowaniu, osiągania coraz lepszych wyników, a także wielu medali i pucharów na zawodach.
Koleżanki i koledzy z klasy VII
Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy