Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Start
plenfrdeitnoruessvuk

 

Od 14 do 16 marca trwały w naszej szkole rekolekcje. W środę 14 marca dzieci z zerówki odwiedziły kaplicę w Wapnicy: modliły się i poznawały to szczególne miejsce jakim jest kościół. W czwartek i piątek swoje rekolekcyjne ćwiczenia miały dzieci ze starszych klas. Tegoroczne rekolekcje, na zaproszenie ks. Waldemara Michałowskiego, poprowadził ks.dr Wiesław Orawiecki SDS. Dzieci miały

także okazję przystąpić do sakramentu spowiedzi. Oprócz nauk w kościele uczniowie klas młodszych wykonali kartki świąteczne, które księża przekażą chorym i samotnym mieszkańcom parafii oraz uczestniczyli w warsztatach muzyczno-tanecznych. Starsi wzięli udział w projekcji filmu Cristiada, wykonali także karty pracy nt. filmu. Na zakończenie odbyła się prezentacja przygotowanych kartek, śpiewów i tańców. Jako przedłużenie czasu rekolekcji uczniowie klas V, VI i VII wykonali plakaty ewangelizacyjne, rozwieszone w szkolnym korytarzu. Radością dla duszpasterzy i nauczycieli jest fakt, że nasi uczniowie wiedzą jak zachować się w kościele, chętnie podejmując propozycje kierowane przez prowadzących rekolekcje. 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy