Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Start
plenfrdeitnoruessvuk
Uczniowie klasy V, VI i VII włączyli się w inicjatywę Fundacji Małych Stópek przepisując na płótno fragmenty Encykliki "Laudato Si" papieża Franciszka zwaną także "zieloną encykliką". Głównym tematem "Laudato Si" jest ochrona środowiska przyrodniczego. Połączone fragmenty, zszyte ze sobą, będą niesione podczas tegorocznego Marszu dla Życia w Szczecinie.
ks. Kuba
Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy