Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Start
plenfrdeitnoruessvuk

Polskie Radio Dzieciom proponuje cykl ciekawych audycji pt. „Mali strażnicy dzikiego królestwa”. Prowadzący, p. Krystian Tyrański to podróżnik, który w 23 miesiące odwiedził 23 polskie parki narodowe. W swoich podróżach spotka pracowników parków narodowych, którzy uczą  jak dbać o dziką przyrodę. Dwie najnowsze audycje (XV i XVI) dotyczą naszego regionu – m.in. Wolińskiego Parku Narodowego. W XVI audycji pt. „Przygody na dzikiej wyspie” pojawia się wzmianka o Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy. Naprawdę warto posłuchać!

https://www.polskieradio.pl/18/6382

https://www.polskieradio.pl/18/6382/Artykul/2030173,Wyprawa-XVI-Przygody-na-dzikiej-wyspie

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy