Zima zbliża się wielkimi krokami. W naszej świetlicy trwają przygotowania do zimy i Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wykonują kartki świąteczne, gwiazdy – śnieżynki oraz inne ozdoby świąteczne. W planach jest także odpowiednie udekorowanie wnętrza szkoły, na korytarzu stanie choinka „ubrana” w ozdoby wykonane przez dzieci. Wychowankowie świetlicy postanowili przygotować swoje wytwory do sprzedaży, a zarobione pieniądze przeznaczyć na potrzeby zajęć świetlicowych.
Zapraszamy do naszej szkoły na kiermasz świąteczny w dniach 6 – 8 grudnia. Do kupienia będą

Świetlica szkolna ma za zadanie wspierać działalność dydaktyczno – wychowawczą szkoły, zapewnić opiekę dzieciom, których rodzice pracują, pomóc w odrabianiu prac domowych, itp. Do naszej świetlicy uczęszczają głównie dzieci z klas młodszych, ale też okazjonalnie bywają uczniowie z klas IV – VII. Dzieci przebywające w świetlicy mają zapewniony podwieczorek, mogą odrobić lekcje, pograć w gry planszowe czy pobawić się. Nauczyciele pracujący w świetlicy szkolnej organizują dla

świetlicy szkolnej
w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy