Od czwartku (22.11.2018) Międzyzdrojskie Stowarzyszenie "Rodzina" rozpoczyna w Szkole realizację projektu AKADEMIA ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA. Pomysł otrzymał dofinansowanie Fundacji „ORLEN – DAR SERCA” w konkursie grantowym „Moje miejsce na Ziemi”.
22.11.2018 w Punkcie Przedszkolnym przy Szkole w Wapnicy dietetycy z Akademii Zdrowego Przedszkolaka przeprowadzą warsztaty dla dzieci (w grupie przedszkolnej i "zerówkowej"), szkolenie dla rodziców i dla personelu szkolnego.
Serdecznie zapraszamy

Wszystkich Rodziców i Opiekunów prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Za poświęcony czas DZIĘKUJEMY!!!

Zespół ewaluacyjny

Kliknij grafikę aby rozpocząć wypełnianie ankiety

23.10.2017 (poniedziałek) od godziny 16:30 do 18.30 odbędą się spotkania - konsultacje z nauczycielami.

Zapraszamy!!!