Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Start
plenfrdeitnoruessvuk

W piątek, 22 grudnia 2017 roku, w naszej szkole odbyło się spotkanie świąteczne. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły spotkali się by dzielić się radością ze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie rozpoczął śpiew kolędy „Wśród nocnej ciszy”, po czym dzieci dzieliły się znajomością zwyczajów i tradycji świątecznych. Następnie każda klasa, od przedszkolaków począwszy, śpiewała przygotowaną przez siebie kolędę oraz przybliżała świąteczne zwyczaje w krajach takich jak: Rosja, Francja, USA czy Brazylia. Spotkanie świąteczne było okazją do

wręczenia nagród za konkurs na „Szopkę Bożonarodzeniową”. Nagrodzeni zostali: Kacper Rębek, Julia i Mateusz Szafranowiczowie, Liwia Romanowska i Weronika Smolik. W drugiej części spotkania ks. Jakub odczytał Ewangelię o Bożym Narodzeniu, a ks. proboszcz Waldemar Michałowski poprowadził modlitwę, poświęcił opłatki i złożył wszystkim życzenia. Swoje życzenia wypowiedziała również pani Iwona Sołtysiak dyrektor szkoły. Całość zakończył śpiew kolędy wykonanej przez nauczycieli, w której w zabawny sposób wyrazili oni swoje życzenia wobec uczniów. Po zakończeniu spotkania, klasy rozeszły się na spotkania w „małych grupach” by w gronie najbliższych z opiekunami dzielić się opłatkiem i składać sobie życzenia.

Więcej zdjęć : KLIKNIJ

fot.: Iza Kiljan

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy