Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Logowanie
Utwórz konto

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Start
plenfrdeitnoruessvuk

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe prezentuje stronę internetową, na której uczniowie z klas 4, 5, 6 i 7 mogą ćwiczyć sprawne liczenie, logiczne myślenie i pamięć poprzez zabawy i gry. Gry te, których jest już kilkaset, zostały posegregowane tematycznie i dostosowane zarówno do wymagań edukacyjnych, jak i do wieku uczniów. Na internetowych stronach Matlandii rozwiązywanie zadań zmienia się w emocjonującą zabawę. Zadania mają

różny stopień trudności, tak więc służyć mogą zarówno uczniom mającym trudności w przyswajaniu materiału jak i tym, którzy wykazują zainteresowanie matematycznymi potyczkami w formie zabawy.

Nasi uczniowie mieli możliwość zapoznania się z grami i wypróbowania zadań i gier. Zabawa okazała się bardzo wciągająca a uczniowie chętnie siadali do tak atrakcyjnie przygotowanych zadań z matematyki.
NIestety okres próbny już minął i aktualnie konta uczniów zostały zablokowane. Szkoda, bo prawie wszystkie dzieci świetnie i pożytecznie bawiły się podczas tak atrakcyjnie podanej nauki. Dodatkowo nauczyciel matematyki, mając podgląd wyników mógł pokierować uczniami i zachęcać ich do jeszcze większego wysiłku w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Cena rocznego abonamentu wynosi obecnie 25 zł na rok, a szczegóły można doczytać pod poniższym linkiem.

https://matlandia.gwo.pl/#offer

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr Władysława Szafera w Wapnicy